Staré strážkyňe

11. srpna 2011 v 15:24 | Will-R
Staré strážkyně
Staré strážkyně držely pohromadě.Dokud jednu z nich Nerissu neovládla chamtivost a touha po Srdci Kondrakaru. Mezi Nerissou a ostatními strážkyněmi se strhl nelítostný boj.V boji padla nejmladší ze strážkyň Casidy.Zbývající strážkyně Nerissu nakonec přemohly s vypětím všech sil.Nerissu rada Kondrakaru odsoudila a poslala ji do vyhnanství na horu Tharos, kde měla Nerissa strávit věčnost.Jenomže žádný trest ,který vydá kondrakar není navždy.Podmínka Nerissina vysvobození byla, že se musí spojit všechny živly( síly strážkyň) v jeden..........
YAN LIN

ŽIVEL : Vzduch

POPIS : V 14 letech se stala Strážkyní.
Yan Lin ovládá vzduch je také babičkou Hay Lin, proto má Hay Lin také živel vzduch. Yan Lin se stala po smrti Cassidy držitelkou Srdce Kondrakarun. Pak ho Yan Lin předala Will. Jako jedíná Bývalá Strážkyně zůstala v Kondrakaru.
V seriále se také stala obětí Nerissy.
POPIS : Cassidy byla z Bývalích Strážkyň nejmladší. Strážkyní se stala v 13 letech.

Ovládala vodu. Když Nerisse Kondrakar odebral Srdce Kondrakaru, tak ho dostala Cassidy. Nerissa však po Srdci pořád toužila, žádala ho od ní. Ale když Cassidy omítla, Nerissa ji zabila.
V seriále chtěla být Cassidy doktorkou. Její sen
se tedy nikdy nesplnil.
KADMA
ŽIVEL : Země

POPIS : Byla Strážkyní země , stala se jí v 13 letech. Nikdy si nemínila přiznat jakoukoliv chybu. Byla vyprostěna z Kondrakaru s Halinor a byla ve stejné mínění jako Halinor. Potom vlastnila dům a pomáhala Witch s nalezením Nerissy.
V seriále však byla Kadma vládkyní země Zambala. Když však přišla Nerissa, tak se dostala Kadma pod vládu Nerissy.
Halinor vládla síle ohňa. Své poslání začala v 14 letech. Když byla Cassidy zabyta tak se vzbouřila proti Věštci a tvrdila, že Věštec dal Srdce Cassidy, ale dobře věděl že ji tím Nerissa zabije . Proto byla vyprostěna z Kondrakaru.
V seriále však zůstala Halinor v Kondrakaru a když se Nerissa vrátila pro pomstu tak se stala Halinor její obětí pomsty.
NERISSA
ŽIVEL : Energie

POPIS : Nerissa se stala Strážkyní v 15 letech.

Nerissa byla určená jako vlastnička Srdce Kondrakaru. Kondrakar však usoudil že toho není hodna a přidělil Srdce Cassidy .Nerissa se ho však nevzdala a Cassidy zabila. Kondrakar ji tím odsoudil a vyhodil z Kondrakaru. Ona však povstala a chtěla ovládnou svět.
V seriále je děj podobný , ale k pomstě použila Bývalé Strážkyně.


Ak by ste nevedeli určiť moc tak ja vás to naučím. Všimli ste si učite ich oblečenie keď sú premenené. No a ak si všimnete Taranee - Halinor - majú iba pančuchy čiže oheň, Kadma - Cornelia majú dlhú sukňu čiže Zem, Cassidy - Irma majú vodu a oblečenie krátku rúžovu sukňu, no a vzduch Hay Lin - Yan Lin má voľné nohavice a Hay Lin voľnú sukň čože vzduch, a Nerrisa s Will majú každá rôzne oblečenie. Ak sa vám to nezdá tak si ich určujte tak ako sa páči vám...mne to takto ide lepšie.
Obrazek

Berie srdce Kondrakaru aby bolo v bezpečí pred Nerrisou

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Č Í T A M


http://beatricia.blog.cz/ | http://allm.blog.cz/
| http://oneordinarygirl.blog.cz/ |
| http://unemotional.blog.cz/ | http://whirpy.blog.cz/
http://wilhelminawill.blog.cz/ |